O nas

W Kancelariach Adwokackich Głębocki Głowacka świadczymy pomoc prawną osobom fizycznym oraz przedsiębiorcom, doradzając swoim Klientom we wszystkich sferach ich życia, zarówno prywatnego jak i biznesowego. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom doradzamy przy podejmowaniu dobrych decyzji, reprezentujemy w trakcie rozwiązywania sporów, zarówno na etapie postępowań sądowych jak i mediacyjnych. Naszym celem jest świadczenie pomocy na jak najwyższym poziomie pozwalającym na osiągnięcie sukcesu przy jednoczesnym minimalizowaniu ryzyk, kosztów i czasu naszych Klientów.

Przede wszystkim stawiamy na dobrą komunikację i relacje pozwalające na indywidualizację świadczonych usług. Posiadając wieloletnie doświadczenie zawodowe staramy się zapewnić maksymalne bezpieczeństwo naszych Klientów, którzy z zaufaniem powierzają nam swoje sprawy. Naszym celem jest zadowolenie Klientów, dlatego też zapewniamy im aktywny udział i kontrolę w prowadzonych sprawach, na bieżąco informujemy o podejmowanych krokach, uzgadniamy składane przez nas pisma procesowe.

Specjalizujemy się w świadczeniu pomocy prawnej osobom fizycznym. Doradzamy poszkodowanym i ich bliskim przy dochodzeniu odszkodowań i należnych świadczeń od firm ubezpieczeniowych i innych podmiotów odpowiedzialnych za wyrządzenie szkody. Reprezentujemy Klientów w sporach rodzinnych, z troską i szacunkiem doradzając przy rozwiązywaniu problemów z zakresu spraw małżeńskich i rodzicielskich.

Dodatkowo posiadamy doświadczenie w świadczeniu kompleksowych usług na rzecz przedsiębiorców, prowadzących działalność gospodarczą zarówno w formie jednoosobowej jak i w ramach spółek prawa handlowego. Aktywnie uczestniczymy w rozwiązywaniu sporów na tle prawa kontraktowego, prawa handlowego jak i prawa pracy.