Windykacja

Wielu naszych Klientów boryka się z problemami przy odzyskiwaniu długów. Najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z fachowej pomocy prawnej, którą oferuje nasza kancelaria adwokacka w Pruszkowie i Warszawie. Posiadając doświadczenie zawodowe jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową i rzetelną obsługę prawną przy dochodzeniu należnych wierzytelności. Nasza pomoc prawna obejmuje:

  • etap przedsądowy, głównie poprzez przygotowanie pism w postaci wezwania do zapłaty oraz uczestnictwo w rozmowach ugodowych bądź mediacyjnych,
  • etap postępowania sądowego, prowadzonego w formie postępowania nakazowego, upominawczego lub zwykłego procesu sądowego, na wstępnym etapie m.in. poprzez przygotowanie pisma – pozew o zapłatę,
  • etap postępowania komorniczego, poprzez pełne wsparcie w toku postępowania egzekucyjnego mającego na celu wykonanie orzeczeń sądowych, m.in. takich jak nakaz zapłaty.

Zakres usług windykacyjnych

Nasza kancelaria z Pruszkowa i Warszawy zapewnia pełen zakres usług windykacyjnych na każdym etapie procesu odzyskiwania należności. Jako doświadczeni adwokaci cywilni oferujemy pełne wsparcie prawne, bieżące doradztwo a także zastępstwo procesowe przed sądem i przed komornikiem w postępowaniu egzekucyjnym. Wybierając naszą kancelarię mogą Państwo liczyć na rzetelne, sprawne i konsekwentne działania naszych prawników. Co więcej, oddając nam sprawę mają Państwo pewność, że będzie ona prowadzona przez adwokatów posiadających odpowiednie przygotowanie procesowe.

W zakres naszych usług windykacyjnych wchodzą:

  • porady prawne i bieżące doradztwo prawne,
  • porady prawne online,
  • przygotowanie pism przedsądowych: wezwanie do zapłaty, projekt ugody itp.,
  • przygotowanie pism procesowych: pozew o zapłatę, pisma procesowe w toku postępowania, m.in. apelacja, zażalenie,
  • zastępstwo procesowe przed sądem,
  • przygotowanie pism w toku postępowania egzekucyjnego: wniosek o wszczęcie egzekucji, skarga na czynności komornika itp.

Działamy na terenie całego województwa mazowieckiego (m.in. Warszawa, Pruszków, Grodzisk Mazowiecki, Brwinów, Milanówek, Piaseczno, Sochaczew) a także w obrębie całego kraju. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszą kancelarią celem umówienia na spotkanie z jednym z naszych adwokatów.